Bluza ALPINESTARS TECHSTAR VENOM 2018 Zielono


W sieci pojawiły się dwa spoty promujące film "Venom" z Tomem Hardym w roli głównej. Jeśli podoba ci się artykuł Venom - scena po napisach. W 2018 roku ma powstać film "Venom" kategorii wiekowej R. W sumie dobrym pomysłem byłby film z Venomem, Spideyem i Caranage'em. W kreskówce Mega Spider-Man Venoma stworzył nie kto inny jak Doctor Octopus. W tym momencie odzywa się Venom, zdradzając widowni, że symbiont nie zginął w pojedynku z Riot. Każdy z Symbiotów miał moce przypominające umiejętności Venoma, które z kolei były oparte na zdolnościach Spider-Mana.
Natężenie humorystycznych scen nie jest tak duże jak w Strażnikach Galaktyki czy Ragnaroku , ale kłótnie między Brockiem a Venomem kontrolę nad ciałem tego pierwszego są dla widzów momentami czystej radości. Nie znam komiksów z Venomem, wiedziałem tylko, że to kosmita i wróg Spidermana. Tak po prawdzie to nie ma sceny po napisach filmu Venom. Venom nie ma racji bytu jako materiał 13+ i całkowite wycięcie brutalnych scen zabiera autentyczność postaci.
Symbiont był jednym z protagonistów Spider-mana, jednak film "Venom" przedstawia jedynie historię zarażonego Eddiego Brocka, którego relacja z Anne Weying zostaje zagrożona. Nic lepszego (w sensie bardziej dochodowego) niż Spidey Vs Venom nie da się zrobić z tą postacią, nawet tłuki z Sony powinny tym wiedzieć. Venom pojawił się już w filmie przygodach Człowieka-Pajaka.

Zbyt mroczny i krwawy Venom według części osób z wytwórni mógłby zniweczyć nadzieje nie tylko na występy należących do nich bohaterów obok Spider-Mana w produkcjach pod egidą Disneya i Marvela, ale również zaszkodzić ewentualnemu wypożyczaniu innych członków rozszerzonego Marvel Cinematic Universe. Venom, kolego, świetnie się tam spisałeś. Skutek jest oczywisty - obojętność, którą podczas seansu traktowałem zarówno Brocka, jak i Venoma.
Venom, zamiast stanowić kolejny krok rozwoju gatunku, okazuje się infantylnym filmem, który mógłby powstał w 1987 roku. Nic więcej, żadnych nawiązań do Petera Parkera i Spider-Mana Jest to tyle zaskakujące, że przecież postać Venoma nie miała prawa przyjąć znanej formy bez tej znajomości, w zasadzie cały „bohater” został zbudowany na bazie tej relacji. No product like the Venom3 exists in its category because Shunyata Research is the only company of its kind to make such an enormous investment in creating low-cost high performance power-system products.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *